Możliwości kół zębatych

koła zębate

Jak szerokie może być zastosowanie kół zębatych? Jak się okazuje, branży przemysłu, w których urządzenia zawierające w swojej budowie koła zębate, jest bardzo dużo. Nasza firma, od 1945 roku, zajmuje się produkcją części z wykorzystaniem kół zębatych. W naszej ofercie znajdziecie m.in przekładnie – planetarne, zębate jak również walcowe. Nie są to oczywiście jedyne produkty, które znajdziecie w ofercie naszej firmy. 

Branże przemysłu z którymi współpracujemy

Produkujemy przekładnie różnego rodzaju, które wykorzystywane są m.in w przemyśle wydobywczym czy rolniczym. Jednakże nie tylko z tymi gałęziami przemysłu ściśle współpracujemy. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie oraz wiedza, pozwoliły nam rozszerzyć naszą ofertę o suwnice i zestawy do nich oraz wózki szynowe. Te elementy wykorzystywane są przede wszystkim w różnego rodzaju magazynach oraz środkach transportu. Wykorzystywane są one przede wszystkim do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania takich urządzeń jak np. dźwigi.

Więcej o kołach zębatych: https://glimag.pl

Wysoka jakość, konkurencyjne ceny

To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przez naszą firmę produktów. Dbamy o to, aby były one wykonane z dbałością o najmniejsze detale wykończenia. Każdy nasz produkt posiada też odpowiednie atesty oraz gwarancję producenta. Wybierając elementy wyposażenia technicznego maszyn, takie jak wspomniane wcześniej przekładnie czy suwnice, wybieracie produkty najwyższej jakości, które już od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem.